0
فروشگاه بی نام + عکس
یکشنبه, 18 اسفند 1392

مهندس هما پرمون کارشناس ارشد مرمت ابنیه و بافت تاریخی این پروژه نمونه ی تجربه طراحی یک ساختمان، بدون کاربری خاص است.با برش ملک پروژه از وسط روی محور شمالی...
ادامه مطلب...

جاکفشی-01 (اثاثیه)
جهان-01 (اثاثیه)
دراور-01 (اثاثیه)
دراور-02-مخفی (اثاثیه)
ساز-01 (اثاثیه)
شطرنج-01 (اثاثیه)
صندلی-01 (اثاثیه)
صندلی-02 (اثاثیه)

مدرسه آنلاین معماران، اولین مدرسه آنلاین معماری فارسی زبان است که در سال 1385 توسط جامعه آنلاین معماران ایران راه اندازی گردید.
در این مدرسه دروس مختلف در سه گروه "مهارت های معماری" ، "نرم افزار های معماری" و "آمادگی آزمون" به صورت حضوری و یا آنلاین ارائه می گردد. کلاس های آنلاین از سراسر کشور قابل دسترسی بوده و کلاس های حضوری در شهر تهران برگزار می گردد که هنر آموزان می توانند به فراخور فرصت زمانی و شرایط خود از کلاس های آنلاین و یا حضوری بهره برده و دروس مربوطه را فرا گیرند.    کلیک کنید

یک نگاه

 

 

 

 

 

 

 

 

 با معماران دیده شوید

300x120

 

 با معماران دیده شوید

300x120

سخن نخست

به نام الله یگانه معمار هستی

جامعه آنلاین معماران ایران مفتخر است هنگامیکه که هنوز چندان اینترنت در ایران جایگاه خود را نیافته و سایت های ایرانی اندک بود، اولین سایت تخصصی معماری را به زبان فارسی پایه گذاری نمود و امروز بالغ بر 12 سال از آغاز فعالیت آن می گذرد. جامعه آنلاین معماران ایران به خود می بالد که در این 12 سال هرچند با فراز و نشیب، پیوسته و بدون انقطاع در خدمت شما عزیزان جان بوده است. این پیوستگی، مدیون اقبال و همراهی مستمر شما با جامعه است و به پاس این همراهی سعی گردیده تا در هر فرصتی کیفیت خدمات و امکانات سایت برای رضایتمندی هرچه بیشتر شما ارتقا یابد.

از ابتدای تاسیس، همانگونه که از عنوان جامعه آنلاین معماران ایران بر می آید، سعی بر اداره پویا و اجتماع محور پایگاه بوده است. به این مفهوم که همه اعضای جامعه بتوانند در شکل گیری و پیشبرد آن سهیم باشند. و جای بسی خرسندی است که شما همراهان همیشگی در این امر اهتمام ورزیده اید و خود را عضو خانواده بزرگ جامعه آنلاین معماران ایران دانسته اید. خانواده ای که قریب به 13 هزار عضو دارد؛ اعضایی که امروز نه تنها مخاطب و دریافت کننده خدمات هستند، بلکه هر یک به نوبه خود در اداره و پویایی جامعه از معرفی و نقد علمی و هنری گرفته تا مدیریت بخش های مختلف سهیم می باشند.

از ویرایش 7 پایگاه اینترنتی معماران که فعالیت آزمایشی خود را از روز معمار - سوم اردیبهشت ماه امسال آغاز کرده است، با شعار "معماران؛ هر آنچه یک معمار ایرانی می خواهد!" و حفظ رویه حمایت از استمرار وترویج معماری ایرانی اسلامی، در حضور شما و برای شما رونمایی می گردد.

از همه شما گرامیان درخواست می گردد با بررسی بخش های مختلف سایت، اشکالات احتمالی را گزارش داده و با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را جهت هرچه بهتر و مفیدتر شدن سایت مطرح سازید.

بخش های مختلف پایگاه در ویرایش جدید به 7 دسته تقسیم شده است که در زیر با توضیح مختصری به استحضار می رسد.

با آرزوی سلامت و سربلندی برای معماران ایرانی

امیرصالح طائفی اقدم مؤسس جامعه آنلاین معماران ایران

23 اردیبهشت ماه 1392

اطلاعیه ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 با معماران دیده شوید

300x120

 

 با معماران دیده شوید

300x120

 با معماران دیده شوید

600x100